Екстрена допомога для працівників культури

  • Description
  • Application form
Внаслідок неспровокованого повномасштабного вторгнення Росії в Україну, ІЗОЛЯЦІЯ спрямовує всі свої організаційні зусилля на опір нашої країни агресору та підтримку українців і українок у ці трагічні часи. 

Для кого: для працівників культури, як в Україні, так і й за її межами.

Наразі ми можемо одноразово допомогти тим, хто потребує фінансової  підтримки нагально у наступних категоріях: 
  • На екстрені професійні потреби;
  • Особисту підтримку, в тому числі на переїзд;
  • На гуманітарну допомогу для Заявника (й утримання членів його сімʼї), наприклад, закупівля обладнання та матеріалів: харчування, житло, охорона здоров'я, вода, санітарія та гігієна, інфраструктура та транспорт, за винятком операцій зі зброєю та військовим обладнанням тощо. 
Для того, щоб отримати грошову допомогу треба подати запит через нашу платформу. Форма запиту максимально спрощена й передбачає опис на що саме ви плануєте витратити отримані кошти, необхідну суму та що стало причиною виникнення цієї потреби. 

Заявки приймаються на щотижневій основі до моменту вичерпання фінансового ресурсу. У випадку, якщо допомога вам необхідна в надзвичайно короткі строки – додайте до заголовка запиту “ASAP” й коротко обгрунтуйте чому допомога необхідна саме в короткі строки. Пріоритетними є ті заявки, які передбачають нагальну потребу в допомозі.

Результати: не пізніше 8 дня, що слідує після завершення тижня, у котрому подається заявка - заявники будуть проінформовані про результати процесу відбору електронною поштою (наприклад, при подачі запиту протягом тижня 04.07.2022 - 10.07.2022 - результат буде не пізніше 18.07.2022). 

Заявки з відміткою “ASAP” з обгрунтуванням, чому допомога необхідна саме в короткі строки - розглядаються першочергово.

При підтримці вашого запиту, ми з вами зв'яжемося для отримання ваших даних для укладання договору “Про надання безповоротної благодійної допомоги”.

Після отримання та використання цього фінансування Ви маєте надати короткий описовий звіт про те, як були використані кошти (через платформу подачі заявок). Фінансова звітність не вимагається.

Середня сума запиту на благодійну допомогу – 5 тис. грн

Загальний бюджет даного конкурсу – 127 024,80 грн

Можливість надання екстреної допомоги фондом ІЗОЛЯЦІЯ здійснюється за фінансової підтримки House of Europe. 

😢 Unfortunately, the application period for this program has expired.

Deadline:
21.06.2022 — 01.01.2023